nadpisSleva 10%

Ovenecká 22,
Praha 7 - Letná


Po - Pá   8:00 - 12:00
12:00 - 17:00

Praha


- do 2 hodin
- v přesný čas
- večer
- So, Ne

mapa
- since 1990

Nepřehlédněte: Profesionální rozvoz květin zajistíme denně i v sobotu a v neděli, Koupit pozitivní emoce - poslat kytici s dodávkou až do domu, anonymně nebo s přáním to se nosí!  Akční nabídka růží. Dlouhé růže 70 cm již za 79,- Kč, doručíme i 1 ks! Nové luční květiny doručíme za 2 hodiny. Kytice doručíme i tajjnou službou,100% anonymně, Pošlete kytku zdarma nebo za 120 min - radost na adrese. Květiny DOPRAVA ZDARMA NEBO NA KONKRÉTNÍ ČAS. Rozvoz květin zdarma v Praze nebo na Vámi vybraný čas jako úžasné překvapení i o víkendu   Spolehlivé doručení kytice 1.květinový e-shop v ČR, tak jako desetitisícům překvapených obdarovaných od roku 2004 (Ano, byli jsme první) Dovoz květin též zdarma! Objednáváte květiny na konkrétní čas. Obdarovaného předem kontaktujeme pouze při dopravě zdarma. Při doručení kytice na čas, nevoláme, zvýšujeme dojem překvapení. Rozvážka květin k narozeninám, svátku, z lásky, jako poděkování -  elegantně i na dálku, možno i anonymně 100%

Navštivte také

Zdravotní a antistresova obuv

www.antistresovaobuv.cz

Zdravotní pantofle, ortopedické pantofle s vyjímatelnou stélko, lodičky šíře H, obuv pro haluxové klouby, kotníkové boty na širokou nohu obuv Jana, pantofle Batz, Pantofle Leons, vycházková obuv Kacper, tenisky.

Virtuální prohlídky

www.panorama-prohlidky.cz/

Virtuální panoramatické prohlídky umožní návštěvníkům vašich internetových stránek prohlédnout si váš hotel či penzion, sportovní areál, hrad či zámek ještě před samotnou návštevou u vás. Pro obce a města je virtuální prohlídka vhodná zejména pro další podporu turistického ruchu.

Svatební šaty, společenské šaty, kostýmky

www.ecle.cz/

Outdoor reklama, písmomalířsví, grafické práce, virtuální prohlídky, webové stránky

www.perfect-outdoor.cz/

Parfemy SP

www.parfemy-sp.cz/

Eshop Parfemy SP nabízí toaletní vody levně, dobrých dodacích podmínek a nabízené značkové parfémy si můžete vyzvednout v pražské prodejně se slevou.

www.farmarka.cz

www.farmarka.cz

www.apatykarka.cz

www.apatykarka.cz/

Pavel Michálek - Mihakov

www.mihakov.cz/

Provádění staveb, nerezové systémy, topenářství, zámečnictví, plynové zařízení, výroba, instalace a opravy elektronických zařízení, lesnictví - služby v myslivosti, honitba Sokolí důl, rybářství. 

Boubelka

www.boubelka.com

Top aktuální móda ve větších velikostech stvořená pro ženy. Naleznete zde atraktivní modely elegantní i ležérní. Nabízíme moderní a elegantní módu pro pohodlné nošení jak do práce tak pro volný čas.

Veterina Krnov

www.veterina-krnov.cz

veterinární ordinace v Krnově

Kurýrní služba

www.toba-kuryr.cz

Spolehlivá a rychlá kurýrní služba pro Prahu a okolí pro firmy i soukromníky 100% spolehlivost

Malujeme reklamy

www.malujeme-reklamy.cz/

 

V rámci dlouhodobé reklamní kampaně Vám můžeme nabídnout malbu na fasádu budovy, komínu, sila, panelový dům i jinou plochu, logo Vaší společnosti nebo reklamní motiv v jakémkoliv rozměru nebo jen „název nad dveře“.

 

Restaurace Opava

www.restaurace-opava.cz

Kam zajít v Opavě na dobrý oběd či dobrou večeři? Menu restaurací v Opavě na aktuální týden. Veškeré informace o hotelích či kavárnách ve městě Opava a okolí. Všechno najdete na jedné stránce, stručně, přehledně a výstižně. Stačí si jen vybrat.

dveřní kování

www.dorro.cz

leoexpres

www.leoexpres.cz
Stránky : 1, 2
© 2020 - e-kytky.cz
sphere   mcard   visa