nadpisSleva 10%

Ovenecká 22,
Praha 7 - Letná


Po - Pá   8:00 - 12:00
12:00 - 17:00

Praha


- do 2 hodin
- v přesný čas
- večer
- So, Ne

mapa
- since 1990

AKCE ČERVENÉ RŮŽE Čerstvé květiny doručíme za 2 hodiny!  Autorské kytice našich floristů v podzimním stylu. Rozvoz květin po Praze na Vámi vybraný čas jako úžasné překvapení i v sobotu a neděli. Chcete udělat dojem?  Čerstvé květiny doručíme v Praze za 2 hodiny, každý den, v sobotu i v neděli. doričení . Spolehlivě - od 1.květinového e-shopu v ČR, tak jako desetitisícům překvapených obdarovaných od roku 2007 (Ano, byli jsme první)  Doručení květin též zdarma! Rozvoz květin s dodáním do domu. Objednáváte květiny na konkrétní čas. Obdarovaného předem nekontaktujeme, aby byl překvapen! Doručíme květiny k narozeninám, svátku, z lásky, jako poděkování -  elegantně i na dálku, možno i anonymně - doručení květin v Praze za 2 hodiny

Dodací podmínky

1. kompletní rozvoz květin v ČR s překvapením v Praze 8 - 24 hod za 2 hodiny nebo zdama. Objednávky přijaté ve všední dny po 18,30, v So, Ne a svátek po 16,30 mohou být doručeny až následující den, jinak již za 2 hodiny. Adresáta předem nekontaktujeme, objednáváte květiny i překvapení zároveň! Jako jediní na trhu!

OBJEDNÁVKY KVĚTIN - GARANCE CENY - ČÍM DŘÍVĚJŠÍ OBJEDNÁVNÍ, TÍM LEPŠÍ CENA!!!

 Prosíme, věnujte této kapitole zvýšenou pozornost
firma Milena Foldová - Květiny Bella dále jen dodavatel, Ovenecká 22, Praha 7  IČO: 13815598 DIČ: CZ6659030719

 1. Základní ustanovení doručování květin
  Níže uvedené dodací podmínky pro doručování květin pomocí internetu na adrese www.e-kytky.cz a www.kvetiny-bella.cz jsou nedílnou součástí veškerých takto uzavřených smluv objednatelem .
  • Ochrana dat - všechny informace o odesilateli a adresátovi jsou chráněny zákonem o ochraně osobních dat a jsou nesdělitelné třetí osobě. Adresát není v žádném případě informován o odesílateli, pokud si to odesílatel výslovně nepřeje, což učiní svojí identifikací na přiloženém přání.
 2. Ceny zboží-  rozvozu květin
  Ceny kytic a dopravy jsou uvedeny včetně DPH.  Cena květin  po uzavření objednávky je neměnná. Ceny za rozvoz květin se liší podle zvolené nabídky
 3. A/ doručení květin zdarma - zákazník vybírá  kytice ze speciální nabídky a zadává časový úsek doručení na nejbližší celý časový úsek anbo později 

 4. B/ doručení květin extra - zákazník vybírá čas doručení na konkrétní hodinu bez omezení - po Praze je 195,- Kč při objednávce do 1000,-Kč, nad 1000,-Kč doprava za 1,-Kč. Příplatek za večerní doručování od 18 hod. 50 Kč, SO,NE 100,- Kč. Mimopražské dodávky dopravné 300,-. Mimo Prahu doručujeme květiny nad 750,- Kč

 5. C/ doručení květin expres - rozvoz květin v kratším čase než za 2 hodiny , příplatek 100,- Kč - závisí na dopravních možnostech dodavatele

 6.  
 7. Objednávání - Objednávky přijaté ve všední dny po 18,30, v So, Ne a svátek po 16,30 mohou být doručeny až následující den.
  Objednávku květin přijímáme prostřednictvím našich webových stránek, telefonicky, faxem, nebo písemně i osobně. Objednávka  květin pro rozvoz musí obsahovat:
  • druh zboží
  • termín dodání (datum a hodinu)
  • jméno, adresu a telefon příjemce
  • jméno, adresu a telefon zákazníka
  • zákazník ručí za správnou a úplnou adresu dodání a za přítomnost obdarované osoby. Neúplné  nebo nesprávné informace nemohou být předmětem reklamace.
  • zákazník souhlasí s možností předání zásilky třetí osobě oproti podpisu.
  Objednávka je závazná a považuje se za dokončenou úhradou ceny zboží a dopravy. Smlouva je splněna dodáním zboží příjemci. Květiny uvedené na webových stránkách může vykazovat drobné vizuální odchylnosti vůči dodanému zboží vzhledem k povaze sortimentu. V žádném případě se toto netýká kvality dodaného zboží. Ta je zajištěna vždy v nejvyšší kvalitě. Vzhledem k povaze materiálu a originalitě každého ručně zhotoveného díla ja dodavatel  oprávněn v případě nutnosti lehce pozměnit obsah kytice nebo její barevnost. Tato záměna se nedotkne  negativně velikosti a typu použitého materiálu. K zásilce můžete přiložit přání s vlastním textem zcela zdarma. Formulář najdete po zadání objednávky a vyplnění údajů o odesílateli a adtresátovi jako rolovací okénko.Odesláním objednávky souhlasí zákazník s těmito dodacími i platebními podmínkami. V případě registrace zákazník souhlasí se zasíláním aktuálních nabídek max. 2x do  měsíce. Všechno prezentované zboží je skladem, pokud není uvedeno jinak. Cena kytice se v závislosti na ročním období může lehce měnit. Velikost kytice je závislá na použitém materiálu.
 8. Platby
  Cena za doručení květin :
  • PO - NE (vč.svátků) po Praze je 195,- v době od 8 hod. 18hod. po 18.hodině +50,-Kč, so,ne + 100,-Kč nebo akční nabídka z hlavní strany  tj. objednávka květin nad 1000,-Kč dopravné pouze 1,-Kč
  • PO - PA  rozvoz květin mimo Prahu 300,-
  Tato cena se připočítává k ceně za zboží. V případě objednávky on-line automaticky. Objednávku kytice doručíme po zaplacení celé částky. V případě stornování objednávky v čase kratším než 24 hodin před dodáním účtujeme poplatek ve výši 50% ceny zboží
  Způsoby platby:
  • on-line kartou - zabezpěčený systém nejnovější generace 3D Secure  
  • převodem na účet ČS a.s.13389/0800 - prosíme zaslat doklad o převodu     
  • na e-mail objednavky@e-kytky.cz
  • kreditními kartami na našich prodejnách
  • v hotovosti na našich prodejnách
  • na fakturu (jen pro stálé zákazníky)
  • online převod z účtu - ePlatba (Po odeslání objednávky  květin má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti AGMO a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.)
 9. Termín dodání
  Objednávky jsou vyřizovány denně v době od 8 do 24 hod. vč. sobot, nedělí a svátků celý rok, kromě Velikonočního pondělí, Objednávky květin v Praze pro doručení ve večerních hodinách téhož dne je nutno zadat nejpozději do 18.30 hodiny, doručíme kdykoli do 24hod. Pro víkedndové doručování ve večerních hodinách prosíme objednávku zadat nejpozději v 16.30 hodin téhož dne. Zboží doručíme po obdržení dokončené objednávky dle přání zákazníka, v Praze za 2 hod, mimo Prahu nejdříve za 12 hod. Dodávky mimo Prahu o víkendu je nutno konzultovat předem! Dodavatel není zodpovědný za zdržení nebo zrušení objednávky v případě, že objednatel uvede chybné nebo neexistující jméno nebo adresu příjemce. Příjemce musí být v objednaném termínu přítomen na sjednaném místě. Není-li příjemce přítomen, může dopravce vydat zboží proti písemnému potvrzení i jiné osobě, která se nachází na sjednaném místě. Toto neplatí, pokud si kupující v objednávce písemně vymíní, že zboží musí být předáno příjemci pouze do vlastních rukou. Dopravce není povinen kontrolovat totožnost příjemce. 
 10. V případě nepřítomnosti příjemce podá dodavatel zprávu objednateli .Je možno po dohodě s objednatelem  zásilku  dodat v náhradním termínu, nejdéle však do 24 hod od první dodávky. V takovém případě je objednatel povinen uhradit nově částku za další doručení. Nedojde-li ani k následnému převzetí zásilky příjemcem (bez viny dodavatele) považuje se zásilka za uskutečněnou. Příjemce potvrzuje svým podpisem při dodání květin předávací dokument.
 11. Reklamace
  Reklamovat kvalitu nebo množství zboží lze vzhledem k sortimentu s rychlou zkázou (květiny) pouze při převzetí zásilky. V případě oprávněné reklamace má příjemce právo na výměnu zboží nebo zrušení smlouvy. Uskutečněním objednávky souhlasí objednatel s výše uvedenými podmínkami. V případě zboží, které nespadá do výše uvedené kategorie (bez rychlé zkázy) se rekalace řídí Občanským zákoníkem §116,§ 619,§ 620 zákona č.40/1964Sb a vztahuje se na toto zboží záruční lhůta 24měsíců. Záruční doba vína je poskytována 6 měsíců odpovídající podmínkám vinařského zákona 321/2004. 

Všechny dotazy a přání Vám rádi zodpovíme na tel 603 444 347 nebo 603 117 535

Děkujeme za Váš zájem o naše květiny a těšíme se na Vás v našem internetovék květinářství nebo kamenné prodejně květin

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
© 2019 - e-kytky.cz
sphere   mcard   visa